in ,

Esmakordselt Eestis – Ines Karu-Salo eksklusiivset brändi KiRiVOO on nüüd võimalik soetada Eesti mahemoe lipulaeva LAV ORGANIC LIFESTYLE esindusest

KiRiVOO asutaja Ines Karu-Salo sõnul on lõpuks kätte jõudnud see tähtis päev, kus maailmas juba tunnustust kogunud KiRiVOO brändi saab ka kodumaalt, siit samast Eestist.  LAV ORGANIC LIFESTYLE esindus Foorumi keskuses on esimene ja ainus rõivabutiik Tallinnas, kust KiRiVOO rõivakollektsiooni leiab. “KiRiVOO tooted sobivad välja valitud kauplusesse suurepäraselt, sest pood keskendub vaid eetilise, naha- ja keskkonnasõbraliku moekauba pakkumisele. Meile meeldib LAV ORGANIC LIFESTYLE hooliv teenindus ja loodussõbralik mõtteviis, mis sobivad hästi KiRiVOO väärtushinnangutega. Rõõmustame alanud koostöö üle”, lisab Ines.

LAV ORGANIC LIFESTYLE looja Kristi Hõrrak ütleb, et KiRiVOO rõivakolletsioon sai valikusse võetud seetõttu, et soovime toetada Eestimaist toodangut. Kuigi inimesed armastavad LAV ORGANIC LIFESTYLE’ s esindatud maailma juhtivaid mahemoe brände, siis kõige soojemalt võetakse ikka vastu see, mis kodumaal toodetud. Meie väga imetleme KiRiVOO brändi, mis on valmistatud ainult naturaalsetest kangastest nagu bambus ning orgaaniline puuvill ja siid. Tavarõivaste koostises olevad nailon ja polüester on valmistatud naftast ning inimesed kannavad enda teadmata oma kehal kahjulikku keemiat sisaldavat rõivast. See imendub rõivast organismi ning võib põhjustada tõsiseid haigusi nagu näiteks allergiad, astma ja isegi vähk. Meie siiras tänu KiRiVOOle, kes pakub Eesti rahvale nahasõbralikku ja kõrgkvaliteetselt toodetud rõivast, mis valmib meie oma kodumaal.”