in

Eesti superstaarid esitlevad Tommy Hilfigeri sügis-talvist kollektsiooni

13.septembril kell 18.00 avatakse Rocca Al Mare keskuse 1. korrusel Tommy Hilfigeri teine esinduskauplus Eestis. Esmakordselt Eestis jõuab müügile Tommy Hilfigeri uus 2012 sügis-talvine moekollekstioon nii meestele kui naistele. Stiilse avamispeo raames toimub ka moelavastus, kus Tommy Hilfigeri sügis-talvist kollektsiooni esitlevad modellide hulgas ka Eesti oma superstaarid Liis Lemsalu, Birgit Õigemeel ja Teele Viira. Muusikalist elamust pakub Liis Lemsalu.

Tommy Hilfigeri 2012 sügis-talvises kollektsioonis domineerivad punakas-pruunid toonid ning segunevad militaar- ja ratsastiil, millel on juures rock ’n’ roll aktsent.

Uues esindupoes pakuvad tõelistele Tommy Hilfigeri austajatele peale naiste –, meeste- ja teksakollekstsioonidele lisaväärtust ka laias valikus lõhna-, prilli-, kella-, pesu-, ehte-, jalanõude ja kottide kollektsioonid.

Rõivaste unikaalsuse ja stiili poolest kuulsaks saanud Tommy Hilfigeri kaubamärk on armastatud premium-klassi toodete valmistajana enamikus maailma riikides, firma edu on teinud elustiilibrändi tuntuks mitme generatsiooni moetarbijate seas. Tommy Hilfiger ise on öelnud: “Mood on suunatud trendide poolt, stiil on igavene.”

Tommy Hilfigeri uus esinduspood Rocca Al Mare keskuse 1. korrusel avatakse 13.septembril kell 18.00.