in

Edevuse Laat – pilkupüüdvad disainehted!

Kes ei sooviks erineda oma ehetega teiste poolest? Edevuse Laat pakub just  ideaalset võimalust, tootes omanäolisi disainehteid kahepoolsete piltidega. Uurisime Eesti enda Edevuse Laada eestvedajalt Anu Tammelt, kuidas kõik alguse sai?   Sellest ning edeva auhinnaga lugejamängust osa saamiseks loe edasi ! 

Kes on Edevuse Laada asutaja(d) ning kuidas sai idee teoks ?
Edvuse Laada algidee sündis nõnda, et passitasime sõbrannaga vanadest 50’ndate ja 60’ndate aastate totakamatest reklaamidest minu korteri seinale tapeeti kokku ning kuskilt see sähvatas, –  on ju veel huvitavaid võimalusi, kuidas pilte eksponeerida saab! Olin  samal perioodil otsimas ellu midagi uut ja huvitavat ning võtsin asja õhinaga kohe ette.  Tundub, et on õnnestunud luua midagi, mis tõesti annab nii loome- kui eneseväljendusvabaduse ka ehete  kandjale, sest mida kõike saab edasi anda ühe pildiga! Edevuse Laada tehnoloogia on läbi aja paljus arenenud ja mängulust on ainult kasvanud. Ärge laske lennukatel ideedel rahulikult seisma jääda!

Kust tuleneb selline nimetus ?
Nimi Edevuse Laat tuli kergelt. Otsisin midagi iseloomukat, pisut ehk bravuurikatki, meeldejäävat ja väikese kiiksuga, et võtta kokku plaanitava loomingu üldine kuvand. Väljend  „edevuse laat“ oli tutvusringkonnas mõnusasti end juba varem sisse söönud kui heatahtlikult (enese)iroonile pilkefraas, mis lubab ja vabandab välja kõik värvid, kummalised või uljad kooslused ning olenevalt vaatenurgast, -reeglitest hälbimise.

Kui kaua Edevuse Laat tänaseks tellimusi täitnud on?
Suvel täitub kolmas tegevusaasta.

Kellele on mõeldud Edevuse Laat?
Edevuse Laat on inimesele, kes naudib oma välimusega mängimist, julgeb olla silmapaistev, omapärane ning kelmikas.  Kliendid on meil mõnusad ning värvikad isiksused, kellega on lihtsalt rõõm suhelda. Pakume alternatiivi klassikalistele ehtelahendustele ning väga personaalset ja ilmekat eneseväljendusvahendit.

Kuidas on võimalik midagi osta või tellida Edevuse Laadalt?
Edevuse Laada ehteid saab tellida otse kodulehelt www.edevuselaat.ee või osta külastades mõnd toredatest edasimüüjatest, kes kõik samuti kodulehel kirjas. Kui soovid tellida ehteid enda saadetud pildiga ja valida ise kuju ning suurust, võta kindlasti eritellimuseks otse kodulehelt ühendust ja teeme koos midagi erilist!

Tee endale meeldiv naistepäeva kink ning osale loosimisel! Loosi läheb paar ägedaid disainerkõrvarõngaid, mille disaini saab võitja  ise valida! Osalemiseks tšekka meie Facebook’i fännilehte!

[nggallery id=33]