in

Disainerite KAPITUULUTUSMÜÜK 13. aprillil 11-18 Sssprindi stuudios!

Kevad on  käes ja suurpuhastushooaeg täies hoos. Kui tavaliselt pakutakse igasugu kasutatud rõivakraami, siis seekord on disainerid-kunstnikud hoopis oma stuudiokappe tuulutanud ja salalaekad üle vaadanud. Ikka on ju igasugu materjale, mis esmapilgul täiesti välitmatud tunduvad, kuid ajapikku siiski unustustehõlma vajuvad ja uut omanikku ootavad. Nii tulevad kapist  välja kangad (nii hurmavat siidi, sobivaid palasid lapitööks kui maitsvaid retrokangaid), nahad, niidid, nööbid, lukud, pärlid, litrid, paelad, lõngad aga ka värvid, pliiatsid, paberid…

Teiste seas osalevad  moedisainerid Lilli Jahilo, Marit Ilison, Piret Puppart ja Triinu Pungits, HULA, EKRI moeshow peakorraldaja Piret Mägi ja nahadisianer Kadri Kruus ning kostüümikunstnikud Helina Risti ja Lotte Jürjendal.

Muusikalist meeleolu loovad osalejate poolt kokku pandud playlistid ja unikaalseid disaintooteid pakuvad Sssprint ja sõbrad – Ulla Saar, Multistab, Sädelev Kass ja KO!.

MIS? Disainerite  KAPITUULUTUSMÜÜK – igasugu kraam igasuguseks meisterdamiseks

KUS? Sssprint stuudio, Telliskivi 57 (Telliskivist üle tee, Kukekesega ühes majas, Sidruniga Tee kõrval uksest 2. korrusele)

MILLAL? Laupäeval, 13. aprillil 2013, kell 11-18

FB: https://www.facebook.com/events/114362352094507/