in

Augusti kevad-suvise kollektsiooni esitlus disainipoes TALI

Rõivabränd AUGUST esitleb oma kevad-suvist kollektsiooni laupäeval, 25. märtsil kell 13.00-15.00 disainipoes Tali. AUGUSTi asutaja ning disainer Äli Kargoja räägib veidi lähemalt brändist, uuest kollektsioonist ning tulevikuplaanidest. Muusikaga loob meeleolu Liisi Voolaid.

Eesti rõivabrändi August neljanda, kevad-suvi 2017 kollektsiooni keskmes on praktiliste töörõivaste hõnguga elegantsed siluetid, millele lisavad isikupära unikaalsed hoolikalt valitud ning jätkusuutlikult toodetud kangad – erilised variatsioonid bambuskangast kuni Augustile omase sertifitseeritud orgaanilise puuvillani. Esmakordselt kuuluvad kollektsiooni ka lambavillast kudumid. Põhjamaiselt lihtsa ning rahuliku üldmulje taga on keerulised lõikelahendused ning Augustile isikupärased rõivadetailid, pidades silmas eelkõige kandja mugavust varjutamata ta isikupära. Kogu disainiprotsess ideest viimistluseni leiab aset Eestis.

August on 2014. aastal loodud rõivabränd, milles ühinevad looduslikud kangad ning innovatiivne rõivadisain ning mis on pälvinud tunnustust nii kodumaiste tarbijate kui ka Eesti Moedisaini Liidu poolt. Augusti loojaks on eestlannast rõivadisainer Äli Kargoja, kes omandas moedisaini alase hariduse Pariisis Studio Berçot moekoolis. Pärast kogemust Nicolas Andreas Taralise (Pariis) ning Maison Martin Margiela (New York) ateljeedes naasis Äli 2014. aasta märtsis kodumaale, et viia ellu oma visioon kaunist rõivadisainist.