in

Armastus esimesest nuusutusest – Moshi kookoserasv

Moshi on  üks ütlemata tore ja  pisut siivutu kodumaine  ettevõtmine.   Nad ütlevad, et nad on eneseiroonilised ja seksikad. Moshi on ausalt avameelne ja üsna  taskukohane keskmisele padueestlasele. Lisaks neile meeldib enda tooteid tituleerida armsalt veidrate sloganitega. Täitsa pekkis.  Las ta jääb. Mis mõttes?

Esmajoones rabas mind Moshi toodete minimalistlikkus. Tahavad ju kõik olla erilised, aga Moshi pani sellega täkke.  Pilkupüüdvaid tagasihoidlikke pakendikujundusi hoitakse veel siiani  kusagil leti all.

Elu viis mind juhuslikult kokku  Moshi orgaanilise kookoserasvaga. Esimese asjana peale kaane avamist, olin jalamaid joovastunud selle toote imelisest aroomist. Võin julgelt öelda, et see oli armastus esimesest nuusutusest. Olles täielik lõhnade ori, tahtsin jalamaid seda tahket rasvakamakat lusikaga meelalt nautima asuda.

Näpuga siludes-torkides üritasin tuvastada selle toote tekstuuri ning iseloomu. Pole varem selliste kivikõvade kehakuivuse ja punetuse leevendamiseks mõeldud toodetega  kokku puutunud. Asi tundus väga kahtlane. ,,Mis asi see on?’’ Küsisin endalt.    Tegin selle veidra kraamiga lähemalt tutvust ning see asi lausa  sulab  kui puutub kokku  käesoojusega.  Pakendit lugedes selgus, et seda võib ka kuivade juukseotste niisutamiseks kasutada. Külm mõjub ju meie kiharatele üsna laastavalt. Seda ma määriks pähe iga päev. Toodet jätkub pikemaks  ajaks ning hind on märkimisväärselt olematu  – 5,50€ . Ka öko inimesed ei pea muretsema, multifunktsionaalne  kookoserasv on 100% looduslik.

Peale paarinädalast kookoserasva kasutamist huultel, kätel ning juuksteotstel, võin seda toodet väga julgelt  kõigile soovitada, sest see on tõesti saanud asendamatuks. Ja see lõhn!

Eelistagem eestimaist  ja soodsaid hindu.