in

Aprill Allure 2015 IRIS JANVIER stuudios TÄNA!

Kodumaine moebränd IRIS JANVIER kutsub Teid taas traditsioonilisele ja kauaoodatud APRIL ALLURE moepäevale IRIS JANVIER stuudios aadressil L.Koidula 24-10 neljapäeval, 09. aprillil kell 13:00 (TÄNA!).

APRIL ALLURE üritusel on Teil suurepärane võimalus nautida meeleolukat seltskonda, puhata igavast rutiinist, tähistada tõelist kevade algust ja soetada endale midagi imeilusat ja moodsat.

Seekord rõõmustavad Teid IRIS JANVIER uued kleidid, Tiina by Tiina Talumees värske looming, Diana Arno värvikad moeteosed, Astrid Rajalo erilised ehted ja eksklusiivsed parfüümid La Méditerranée Aroomistuudiost.

IRIS JANVIER uues kevadkollektsioonis saate näha rohkem naiselikke jooni ja motiive, kergeid, lendlevaid kangaid, peent pitsi ja muid põnevaid elemente, mis panevad naiste südamed kiiremini tuksuma. Lisaks on müüki oodata ka IRIS JANVIER bestselleriteks muutunud signatuurmudeleid, sel korral värsketes, kevadistes toonides.

Tiina Talumees on samuti kohal uue kevadkollektsiooniga „TIINA by Tiina Talumees”. Kevad-suvine kollektsioon rõõmustab nii mustrite kui ühetooniliste kleitide austajaid, sest uut kollektsiooni ilmestavad säravad ja selged värvid ning mängulised mustrid. Kollektsioon koosneb peamiselt väga praktilistest ja palju kasutusvõimalust pakkuvatest drapeeritud kleitidest.

Kohapeal saab tutvuda Diana Arno uue loominguga. “Diana Arnos” kohtuvad ettevaatlikkus julguse, tõsiduse, joviaalsuse ja jahedus-keevaverelisusega. Ta on ühtaegu nii tumedates toonides ja salapärane kui ka ergas, värvikas ja sensuaalne. “Diana Arno” naine on iseteadlik ja julge, kes ei häbene näidata ka oma mängulist poolt, jäädes seejuures elegantseks ja üdini naiselikuks.

Ehteid esindab loodud 2009. aastal ASTRID RAJALO. Brändile oma nime andmine ei olnud disaineri sõnul juhuslik valik. Kõik tooted, mida loob Astrid, on olnud tugevas seoses tema isikuga. Inspiratsioon tuleneb kogunenud muljetest, suhetest, loetud raamatutest. Materjalina kasutatakse peamiselt naturaalset nahka, mis on kerge, soe ja inimese kehale sõbralik ja mugav.

La Méditerranée Aroomistuudio on valinud Teile jaoks haruldasi, kauneid ja põimivaid aroome. Kõik nad on valminud Prantsusmaal või Itaalias asuvates ainulaadsetes parfüümimajades andekamaite parfümeeride eestvedamisel. Erilise tähelepanu ja armastusega aidatakse Teil leida ideaalse parfüümi või luua parfüüm isiklikult Teile.

Vaata ürituse kohta ka facebookist: www.facebook.com/events/992679210756170

image001