in

9 ilunippi, mis töötavad!

Läbi aegade on naised pidanud ilu nimel ja olude sunnil määrima oma juustesse, näkku ja kehale igasugu veidrat kraami. Suhkruvesi juukselaki asemel, silmapliiatsiga joonistatud sukatriibud, kuuseehetest tehtud litrid…Kuigi nüüd on see kõik poelettidel olemas, tõime mõned näited, kuidas koduste vahenditega enda ilu hooldada.

1. Paljudel naistel on probleeme kuiva nahaga. Selle vastu aitavad aga ideaalselt kreemid, mis on mõeldud alles mähkmetes beebidele! Beebikreemid niisutavad ja parandavad nahka, sest on mõeldud väikelapse õrnale nahale.

2. Naiste juuksed on jahedal talveperioodil tihti täis staatilist elektrit. Selle vältimiseks kanna juustesse silikooni sisaldavat kehakreemi. Poodides on müügil ka spetsiaalsed staatilise elektri kammid.

3. Meie tundlik ja hele põhjamaine nahk ei vaja just palju päikest, et see ära põletada. Et põlenud nahka ravida, võta üks soe vann, kuhu lisa ohtralt musta teed. See võtab ära valu ja paistetuse ning aitab nahal paraneda.

3. Tahad enda juukseid heledamaks saada ilma tugevate ja juukseid rikkuvate värvidega? Enne päikese kätte minekut kanna juustesse sidrunimahla. Hape reageerib UV-le, mis kiirendab pleegitamise protsessi. Lihtsalt sega kokku vesi ning sidrunimahl ja, vala segu spreipudelisse, piserda oma kiharatele ja jää päikest ootama!

4. Ei saa mainimata jätta oliiviõli maski, mis annab juuste juurtele toitaineid ja kasulikke rasvu ning teeb Sinu juuksed siidiselt pehmeks. Oliivõli maski kasutamine on imelihtne – hoia õli 10 minutit juustes ning seejärel pese. Vajadusel mitu korda.

5. Vana hea nipp neile, kel punnikesed harvad külalised on ning seetõttu ei ole endale spetsiaalseid ravikreeme seetõttu varunud. Ootamatute külalised kuivata kiirelt tavalise valge hambapastaga. Töötab alati!

6. Paistes ning kottis silmade vastu aitab imehästi hemorroidikreem, mis ühtlasi aitab ka kortsude vastu. Vähemalt ajutiselt!

 Millised on Sinu isiklikud ilunipid?