in

7 sammu parema näonaha heaks

Näonahk vajab pidevalt hoolt ning niisutust, kuid paljud ei mõtle sellele. Valed käigud võivad meie nahka ärritada ning tekitada muid kahjustusi. Tõime teieni mõned harjumused, mida võiksid muuta.

Solaarium pole lahe

Jah, sul on tänu solaariumile aastaringselt mõnus ja kumav jume, kuid 20 aasta pärast sa kahetsed seda. Solaarium põhjustab enneaegset naha vananemist ja plekke ning soodustab ka nahavähki. Poodides leidub piisavalt kvaliteetseid isepruunistavaid kreeme.

Tee trenni!

Füüsiline treening mitte ei tee ainult paremaks sinu enesetunnet, vaid ka kiirendab vere liikumist, mis annab sulle ilusa õhetava jume. Trenn vähendab ka stressitaset, mis aitab su nahal rohkem särada.

Eluks vajalikud puu- ja juurviljad

Teatud viljades leiduvad vitaimiinid mõjuvad sinu nahale tervendavalt. Maitsvad apelsinid, mustikad, tomatid, melonid, brokkoli ja porgandid sisaldavad ohtralt C või A vitamiine, mis annavad sulle ilusa jume ning aitavad ehitada terveid naharakke.

Eemalda kindlasti meik

Meigieemaldus teeb sinu nahale ainult head – see aitab pooride ummistuse ning allergiliste reaktsioonide vastu. Lisaks vabaned rasust, surnud naharakkudest ning muust mustusest. Kui tahad vältida aknet või silmaärritusi, hoia enda nägu puhas!

Niisuta ning veelkord niisuta

Erinevad niisutajad kaitsevad sinu nahka liigse külma või sooja eest. Suveks muretse endale päikesefaktoriga kreem. Ilusa jume saavutamiseks kanna kreem või õli näole kohe pärast dušši, mis annab sulle terveks päevaks värske ilme.

Magus ja sügav uni

Keha vajab piisavalt und, et end koguda. Kuid see pole ainult eluks vajalik – magades saavutab nahk loodusliku tasakaalu, tulemuseks niisutatud ning sile nahk.

Noorem nahk koorimisega

Koorimisega eemaldad surnud naharakud ning tulemuseks on noorem ja värskem nahk. Lisaks aitab see toiming ka akne vastu. Mitte koorides on tulemuseks kuiv ja hallikas nahk. Muidugi teeb see su naha ka siidpehmeks!

Kuidas sina enda näonahka igapäevaselt hooldad? Mida võiksid tihedamini teha?