in

5 võrratut soengutrendi kevadeks ja suveks!

Peagi on talvekülmad möödas ning saame mütsid peast heita. Mõni sissekanne tagasi tõi Getri lugejateni, kuidas vältida katkiseid juukseotsi. Nüüd on aeg vormida juuksed võrratutesse soengutesse ja miks mitte proovida ühte viiest tulikuumast kevad-suvisest soengutrendist?

Sasised lained
Föönita juuksed kuivaks ning lokita õrnalt lokitangidega ja sasi, või keera rätik juuste ümber turbanisse ja lase juustel kuivada. Tulemus on lihtne, šikk ja veetlev. Sasiseid lained on nähtud korduvalt nii Calvin Kleini moelavadel kui ka kuulsustel, näiteks Kate Hudson. Suurepärane trend suvisteks muusikafestivalideks!

Sasised lokid Kate Hudsonil Foto: Photobucket

Glamuurne volüüm
Kohevad ning kaunilt lendlevad kiharad saad föönitades juukseid pea alaspidi, lisa kohevust andvat juuksevahtu või –pulbrit ning vajadusel sirgenda juuksejuurte lähedalt suunaga üles. Täiusliku looki saamiseks lokita õrnalt juukseotsad. Kohene enesekindluse upitus  ning bombshell’i välimus garanteeritud!

Glamuurne Volüüm Versace Foto: Photobucket

Märg look
See on ilmselt üks trende, mida on kõige raskem väljakanda kui kellelgi julgust jagub, et seda proovida. Kammi juuksed üle pea ning fikseeri geeli ja lakiga. Märja välimusega juuksetrendi on kohata nii punasel vaibal, näiteks Megan Fox kui ka hulgaliselt moelavadel, näiteks Jil Sander.

Megan Fox Märg Look Foto: Photobucket

Hobusesaba
Trend, mida on võimalik kanda nii mitmel erineval moel. Hobusesabad ei kao ilmselt kunagi ei igapäeva elust ega moelavadelt. Lihtsaim viis tavaline hobusesaba veidi glämmimaks teha on peita ära patsikumm juuksesalguga. Viimasel ajal on eriti kuum kõrge, pealigi silutud hobusesaba. Stiilinäiteid Elie Saabi, Donna Karani, Missioni ja teiste brändide kevad-suvistest kollektsioonidest!

Elie Saab Foto: Photobucket

Ehteis ülespandu
Kaunid, kuid lihtsad krunnid, kaunistatud pärlite, lillede ning kivikestega lisab igale välimusele isikupära ning teatud määral peensust. Lisaks on imehea lasta kaelal väheke hingata ning juuksed kaunilt soengusse sättida. Võta eeskuju Jason Wu ja Chaneli moeshow’dest ning jälgi kuulsusi punasel vaibal, eriti äge on Katy Perry roosa ja retrohõnguline ülespandu. Ülespandud soengute puhul ootab sind tohutu mängumaa, kus saad katsetada nii vabamate kui ka silutumate stiilidega. Lähene loominguliselt ja loo endale omapärane välimus.

Katy Perry Ülespandu Foto: Photobucket

 Millised on teie lemmikud juuksetrendid kevadel ja suvel?