in

10 riskantset trendi, mida uuel aastal proovida

Uus aasta on kätte jõudnud, ning enamus meist on endale seadnud eesmärgid, olgu selleks kaalulangetus, halva harjumuse lõpetamine või mõni DIY projekt, mis on lõpetamata juba eelmisest aastast. 2015. aastal teeme kõik, et proovida jälle kuidagi parem olla ning isiklik stiil ei ole mingi erand! See tähendab, et aeg on võtta riske: tulla välja oma igapäevasest teksa ja t-särgi outfitist või turvalisest üleni mustast lookist. Uuel aastal on moemaailmas kõik lubatud!

 Värvilaeng

Jah, must on kindlasti klassikaline, meeldiv ja turvaline, kuid see võib olla ka igav! Anna oma välimusele elu sisse ning kanna vahelduseks värve, kas või aksessuaaride näol.

 

 

Püksid või kleit?

Miks mitte mõlemad korraga?! Kihtide loomine on jätkuvalt in ning kleit-üle-pükste on selle uus standard.

 

 

Surematu teksa

Teksa ei ole juba ammu enam ainult pükste või jaki tarbeks. Seelikute, kleitide ja pükskostüümide näol leiab see legendarne sinine oma uue tõelise vormi.

 

 

Pimestav sädelus

Sädelevad kokteilkleidid ja kingakesed vaid öös või aastavahetusel? Chiara Ferragni näitab meile, et Saint Laurenti sädelevad saapad võivad vabalt ka päevavalgust näha.

 

 

Balanss pole oluline

Kuna ühe kõrvarõnga kandmine ja ear-cuff trend on minekut tegemas, võid julgesti omavahel sobitada täiesti erineva kuju, suuruse ja värviga kõrvarõngaid.

 

 

Tossud jäävad

Jäta oma tossud või ketsid kindlasti alles. 2014 „normcore“ põhitrend võtab uuel aastal uue šiki suuna. Tasakaalusta glamuurne õhtukelit sportlike tossudega.

 

 

Madalad õhtukingad

Kõrgete kontsade asemel võid proovida pahkluul kinnituvaid madalaid kingakesi. Näed välja sama naiselik, pluss su jalad tänavad sind õhtu lõpuks.

 

 

Proportsioonist väljas

Mängi dramaatiliste kujude ja siluettidega. Varrukad, mis ulatuvad põlevedeni ning kübar mis võistleb oma suuruses Jupiteriga? Jah ja jah!

 

 

Piht paljaks

Crop-toppide trend jätkab hooga, kuid laiad, robustsed lõiked näivad rohkem naiselikud, kui nende liibuvad napid kaaslased.

 

Kiisu-konts on tagasi

Usu või ära usu, aga mini-kontsadega kingad tulevad ringiga tagasi. Õige aeg seda julget ent tagasihoidlikku jalavarju uuesti proovida.