in

Tule tutvu Michaela stiiliga…

##no_top##

Kust soetad peamiselt oma rõivad?

Praegusel hetkel on mul kapis suurem osa riideid H&M-i ja Zara poodidest, kuid leidub ka kaltsukatest ja kirbukalt pärinevaid leide. Välismaa poodidest meeldivad mulle Topshop, Urban Outfitters, Primark, Weekday ja Monki.

Kuidas iseloomustaksid enda stiili?

Minu stiil muutub iga kuu- ja aastaga, mida pole võib-olla lihtne märgata. Et saada sobiv tulemus, kombineerin uut ja vana, pikka ja lühikest ning igavat ja värvilist. Kapis leidub ka riideesemeid, mida ma poleks mõelnudki selga panna eelmisel aastal. Põhiliselt leian inspiratsiooni blogidest ja ajakirjadest, kuid kuulan ka muusikat, mis mõjutab mind ja vormib minu identiteedi just selliseks, nagu ma hetkel olen.

Sinu stiiliikoon?

See on raske küsimus, sest mul polegi ühte kindlat inimest välja tuua, kuid õdedelt-Olsenitelt olen küll midagi õppinud. Samuti leidub ka palju inspireerivaid inimesi lookbook-ist (le-happy.com, lusttforlife.com, outofabook.blogspot.com jpt)

Sinu suurim moeaps?

Hmmm, neid on olnud palju, aga õnneks pole midagi suurt välja tuua. Iga kord kui riietus tundub liiga avalikustav või ebamugav, loen seda apsuks, mida ei taha korrata enam kunagi. Ehk ei peaks lugema neid moeapsudeks, vaid pigem kogemusteks, millest on võimalik õppida.

Millist hetketrendi vihkad?

Peaaegu kõik trendid on toredad, kui need ei ripu liiga paljudes kappides üle maakera. Vastukarva on ka värvitrendid – mis toonid on moes ja millised mitte. Kas saaks midagi absurdsemat välja mõelda?

Mida sa mitte kunagi ei kannaks?

[to_like id=”4024″]

Tõesti ei kannaks ketse, millel on konts all ja roosat dressikostüümi ei paneks ka selga.

Mitut paari jalanõusid omad?

17 paari on neid, mida pidevalt kannan ning millest ei tahaks loobuda. Üritan valida jalanõusid, mida saaksin kombineerida paljude riideesemetega ja kasutada kaua.

Parimad ilutooted?

Väga ei kasuta kreeme ega mingeid erilisi ilutooteid, kuid ei saaks kodust lahkuda ilma puudri, kulmupliiatsi ja ripsmetušita.

Unistuste amet?

Mul on soov tulevikus omavahel kombineerida mitu eriala – keeleoskused, stilistika, fotograafia ja ajakirjandus. Eks näis, kuidas välja tuleb.

Mida arvad eestlaste stiilist?

Seda küsimust võib arutada mitmete lehekülgede pikkuses essees ja seepärast on seda raske lühidalt ja kokkuvõtlikult kirjutada, kuid võin julgelt mainida, et see areneb ja kes teab, kuhu see võib veel jõuda.

Lemmik artist/album/laul?

Minu vaieldamatuks lemmikuks läbi aegade on olnud Red Hot Chili Peppers. Seda ei saaks ma võrrelda mitte ühegi teise bändiga maailmas. Muud lemmikud on The Drums, Two Door Cinema Club, Ewert and the Two Dragons, Coldplay, Abba, AC/DC, Jethro Tull, Bon Iver, The Doors, Birdy, Pink Floyd,The Pierces, Rainmakers.

Sinu veidrad harjumused?

Ei oska midagi imelikku välja tuua, kuid kindlasti on mu sõpradel rohkem selle kohta öelda.

Kas sul on ka blogi?

Jah on küll – tumblr ja blogger (mickysbriefcase.blogspot.com).

Mida arvad Michaela stiilist sina? Tahad ennast teistele samuti näidata? Kirjuta meile info@stilist.ee

[nggallery id=51]

 

[/to_like]

 

##no_bottom##