in ,

Naiste- ja meestemood Moekuulutajal

Eelmisel reedel ja laupäeval sai Tartu Kaubamaja keskuses toimuva Moekuulutaja ürituse moelaval näha algava kevad-suvise hooaja kõige kuumemaid trende. Naisterõivaste moeetenduse stilist, tuntud moesaatejuht ning blogija Luciné Ayanian ning meesterõivaste show stilist Piret Vapajeva räägivad, millised moesuunad algaval kevadhooajal kõige kuumemad on.

Naistemoeetendusel olid helesinised, roosad ja beežid kommitoonid, kelmikad sokid, sinine lauvärv ning naiselikud aksessuaarid laval domineerivad. Pastelsed toonid ning romantilised lillemustrid on algaval hooajal kõige trendikamad valikud, leiab stilist Luciné Ayanian. Kellele liigne naiselikkus kohe kuidagi ei sobi, võib valida urbanistlikuma ja sportlikuma stiili. Moes on ka safaristiilis khakitoonid ning suviselt sobilik mereteema klassikalise sinise-valge-punase värvikombinatsiooniga.

Mehed võiksid algaval kevad-suvisel hooajal eelistada metalseid toone, kinnitab stilist Piret Vapajeva. Lisaks hõbe- ja kullatoonilistele rõivastele on moes ka militaarsed värvid ning mereteema. Meeste rõivakomplekte võiksid täiendada ka sobivad aksessuaarid – suvised sallid, trendikad kaabud või moodsad kotid.