in

Meesmodell Sander Kink tasapisi moelavasid vallutamas

Sihvakad eestlannad teevad juba ammu moemaailma lavalaudadel ilma, kuid kas nüüd on aeg ka noormeeste käes? Sander Kink on üks vähestest Eesti päritolu meesmodellidest, kellel on avanenud võimalus kõndida tuntud moebrändidele nagu Burberry ja Gucci. 

Millised isikuomadused peavad olema edukal meesmodellil? Hea suhtlemisoskus ja huumorisoon tulevad kindlasti kasuks.

Kui palju sa ise huvitud hetketrendidest? Mitte eriti. Olen enam-vähem kursis sellega, mis toimub, aga üldiselt iga väikse moeröögatusega ise kohe kaasa ei lähe.

Kas sind avastati juhuslikult või oled alati modellinduse vastu huvi tundnud? Juhuslikult. Mu sõbranna kutsus mind agentuuri, et teha paar polaroidi just in case. Mõni päev hiljem pakuti võimalust lennata Milanosse. Mõtlesin, et tasuta reis, why not.

Mis on modelli töö juures suurimad plussid? Saab väga palju reisida ja kohtab uusi ägedaid inimesi.

Milliseid ohvreid oled pidanud tooma tegeledes modellindusega? Veel pole pidanud suuremaid ohverdusi tegema. Koduigatsus on natuke, aga samas on ennegi oldud pikka aega eemal.

Mis/kellele oli sinu n-ö suurem tööots? Kuidas läks? Ma arvan, et „Gucci Man ss13 Show“ siiani. Võrreldes teiste show’dega tundus see olevat natuke next level. Usun, et läks hästi.

Millega tegeled väljaspool moemaailma? Töötan restoranis kelnerina.

Kas modellindusega seotud olemine on muutnud teatud määral sinu enda rõivastiili? Ei.

Kui palju pead rõhku pöörama enda naha ja keha heakorrale? Üritan käia vähemalt korra päevas duši all ja võimalusel tervislikult toituda. Mul on üks niisutav kreem ka.

Millised on sinu tulevikuplaanid seoses modellindusega, kui kõrgele oled seadnud oma sihid? Mul ei ole plaane. Need tehakse minu eest üldjuhul. Lähen lihtsalt vooluga kaasa ja vaatan, mis saab.