in

Kes pääsesid ERKI Moeshow 2013 lavalaudadele?

ERKI 2011. Haute–sport–couture. Foto: Artur Sadovski
##no_top##

Eelmise nädala lõpus kogunesid EKA moedisaini osakonda sellised nimekad moe-eksperdid nagu Ester Kannelmäe, Aivar «Antonio» Lätt, Vilve Unt, Anu Samarüütel ja Aldo Järvsoo ning valis 71 laekunud kollektsioonist välja need 30, kes pääsevad maikuus toimuva ERKI Moeshow lavale.

CALIFORNIA
Marion Trel (EKA Moedisain III)

PREPPY JOE
Ester Soidla ( EKA Moeosakonna vilistlane; Baltika AS, Montoni naisterõivaste disainerite assistent)

METAMORFOOS
Anna Viik

BALANCE
Birgit Kool (Rakvere Gümnaasium)

KEVADSULA
Raili Randmaa (EKA Tekstiilidsain II)

PÄRAST VIHMA – APRÉS LA PLUIE
Birgita Silberg (EKA Moedisain I)

EHE EHE
Birgit Pählapuu (EKA Klaasikunsti MA)

VEE TRANSFORMATSIOON
Hula 2014 kevad/suvi (EKA Moedisain III)
Anna Babošina
Julia Machabert
Marion Trel
Maria Vaakmann
juhendajad: Marit Ahven, Marit Ilison

LEEGION
Taavi Turk (Tallinna Tööstushariduskeskus, Rätsep-stilist II)

THE BRIGHT SIDE OF THE MOON E. KUU HELEDAIM POOL
Marin Sild (vabakutseline fotograaf ja disainer)

FIG. NR. 1
Sveta Axonova (Designskolen Kolding, Textile design MA)

KATSE NR…
Teele Koel (EKA Moedisain I)

FÉE-FEE
Ilona Ait (Tartu Kõrgem Kunstikool, Tekstiilidisain III)

RANDOM REPETITIONS
Joanna Kivihall (EKA Moedisain MA II)

HOLY EVIL SPIRIT
Laivi (moedisainer) ja Sandra ( EKA Tekstiilidisain III)

C . C . . N
Triin Loosaar (EKA Moedisain III)

GENTLEBOY
Pamela Peepson (EKA Tekstiilidisain II)
Sille Sikmann (jalanõudedisainer, Alt Schekmann jalanõudebrändi looja)

PUNANE RAAMAT
Mariliis Niine (EKA Moedisain I)

IDEEVORM:KRATT
EKA moedisaini BA I
Avatud Akadeemia Moestilistika I
juhendaja: Marit Ilison

BREATHE IT IN
Tiina Ree (Tallinna Tööstushariduskeskus, Rätsep-stilist I)

HINGERAHU
Ingrid Helena Pajo (32. Keskkool, 10. klass)

BACK TO ROOTS
LOCOMOTI:V (Kristel Laurits ja Pavel Grebenjuk)

VAATENURK
Katrina Kaubi (EKA Moedisain MA I)

PSYCHE
Evelin Kägo (Tartu Kõrgem Kunstikool, Tekstiil III)
Regle Hüsson (Tartu Kõrgem Kunstikool, Nahadisain III)

ÜHINEMINE
Kati Stimmer ja Helen Kristi Loo (EKA Moedisain II)

VALLEY OF THE WINDS
Inga Radikainen (vabakutseline disainer)

DREAMCATCHER
Kirke Talu (Pärnu Koidula Gümnaasium)

A TRIP TO BANGLADESH
Piret Mägi (EKA Moedisain Ma I)

SPORTπ
Kirthy Kold (EKA Moedisain III)
Maija-Britta Laast
Kristina Andrejeva
Marie Chapelain
Paula Kivi
Milka Tanskanen
Elis Teterin
(EKA Nahakunst, aksessuaari- ja köitedisain III)

MOVE FORWARD

Zuzana Kedronova (Technical University of Liberc, Czech Rebuplic)

 

SPORTLX

Liisa Orgna (EKA Moedisain III)

 

Palju õnne kõigile edasipääsenutele!

##no_bottom##